Temiz ve yeşil bir çevre için el ele  parolasıyla yola çıkan sifiratikkovalari.com web sitesi sahibi olan firmamız, uzun yıllar sıfır atık kovaları, sıfır atık kutuları, atık getirme merkezleri, metal çöp konteyner, çöp toplama setleri, büro içi çöp kovaları, park ve bahçe tip çöp kovaları, yeraltı çöp istasyonları, vb. ürünlerinde hizmet vermekte ve bu ürünlerin satışını yapmaktadır.

Bu uzun maraton 1985 yılında başlamış olup ,günümüzde de uzman kadromuzla devam etmektedir. Kuruluşundan bu yana özverili bir şekilde ülkenin çevre temizliği ve düzeni için önemli tasarım, proje ve imalatlarla hizmet vermektedir.

Üretimimizi yeni teknolojiye sahip makineler, tecrübeli bir teknik kadro ve personelimizle gerçekleştirmekte ve en iyi sonuçları almaktayız. Kuruluşumuzdan beri hedefimiz; kaliteli ürünleri üretip satmaktadır. Ürünlerimiz yerel yönetimlere, resmi kurumlara, toplu konutlara sunmakta olup 2 yıl süreyle de garanti kapsamı altındadır. Yurt çapında hizmet vermekte olan kuruluşumuz her geçen gün biraz daha büyüyerek kendi alanında önemli bir yer kazanarak bu sektörde kendini ispat etmiştir. Şunu önemle belirtmek gerekirse sifiratikkovalari.com şirketi tecrübeli, deneyimli ve bilgili kadrosuyla geleceğe emin adımlarla yürüyüp büyümeye ve siz müşterilerimize en iyi kalitedeki ürünlerimizi, çeşitlerini çoğaltarak sunmaya devam etmektedir.